☰ Menu
Muzeum w Koszalinie
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Środa 22.09.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Kadra kierownicza

Dyrektor Dr hab. Zygmunt Kalinowski Sekretariat@muzeum.koszalin.pl
Zastępca Dyrektora Jadwiga Satkowska-Onoszko Satkowska@muzeum.koszalin.pl
Główna Księgowa Ewa Plich-Pieńkowska Plich@muzeum.koszalin.pl
Dział Etnografii Ewa Pliszka Pliszka@muzeum.koszalin.pl
Dział Oświatowy Anna Rogaczewska  Rogaczewska@muzeum.koszalin.pl
Dział Rozwoju i Promocji Bogna Buziałkowska Buzialkowska@muzeum.koszalin.pl 
Dział Archeologii Andrzej Kuczkowski  Kuczkowski@muzeum.koszalin.pl 
Dział Sztuki Współczesnej Marta Adamczak  Adamczak@muzeum.koszalin.pl 
Dział Sztuki Dawnej Krystyna Rypniewska  Rypniewska@muzeum.koszalin.pl 
Dział Historyczny Krzysztof Jedynak  Jedynak@muzeum.koszalin.pl 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Szumowski Jacek
(2013-03-19 09:33:42)
Ostatnio zmodyfikował:
Szlegel Mateusz
(2021-03-24 11:49:04)
       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 434283