☰ Menu
Muzeum w Koszalinie
Grafika zawierająca herb Muzeum w Koszalinie

Czwartek 04.03.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Kadra kierownicza

Dyrektor Dr hab. Zygmunt Kalinowski Sekretariat@muzeum.koszalin.pl
Zastępca Dyrektora Jadwiga Satkowska-Onoszko Satkowska@muzeum.koszalin.pl
Główna Księgowa Ewa Plich-Pieńkowska Plich@muzeum.koszalin.pl
Dział Etnografii Ewa Pliszka Pliszka@muzeum.koszalin.pl
Dział Oświatowy Anna Rogaczewska  Rogaczewska@muzeum.koszalin.pl
Dział Rozwoju i Promocji Bogna Buziałkowska Buzialkowska@muzeum.koszalin.pl 
Dział Archeologii Andrzej Kuczkowski  Kuczkowski@muzeum.koszalin.pl 
Dział Sztuki Współczesnej Marta Adamczak  Adamczak@muzeum.koszalin.pl 
Dział Sztuki Dawnej Krystyna Rypniewska  Rypniewska@muzeum.koszalin.pl 
Dział Historyczny Krzysztof Jedynak  Jedynak@muzeum.koszalin.pl 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Jacek Szumowski
(2013-03-19 09:34:32)
Ostatnio zmodyfikował:
Mateusz Szlegel
(2020-06-23 14:36:15)
 
liczba odwiedzin: 409433

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X